حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مقایسه سایز آیفون ۱۲ مینی و مکس

 اپل با معرفی و عرضه آیفون‌های ۱۲ سایزهای متفاوتی را ارائه کرده و حالا کاربران می‌خواهند بدانند که مقایسه سایز آیفون ۱۲ مینی و مکس با مدل‌های دیگر چگونه است.

وب سایت Macrumors قبلاً مقایسه‌ای بین مدل‌های ماکت آیفون ۱۲ در مقابل انواع مختلف آیفون انجام داده است. حالا که آیفون ۱۲ معرفی و آماده عرضه شده، نمودار مقایسه سایز آیفون ۱۲ دوباره مورد بازبینی قرار گرفته و مشخص شده که سایز مدل‌های ماکت واقعی بوده است.

این نمودار اندازه نسبی همه آیفون‌ها را از آیفون SE تا مدل‌های حال حاضر اپل را نشان می‌دهد. آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲، پرو و پرومکس بین مدل‌های موجود در نمودار وجود دارد.

نکته‌ای که در تصویر حائز اهمیت است این است که آیفون ۱۱ پرو مکس تا حدودی نسبت به آیفون ۱۲ پرو مکس کوچک‌تر است. در این تصویر چیدمان دوربین‌ پشتی به‌درستی نمایانگر دوربین‌های آیفون XS Max، ۷ Plus و ۸ Plus فعلی نیست ولی اندازه کلی همه این دستگاه‌ها با کمی ارفاق یکسان است. iphone-12-comparisson  مقایسه سایز آیفون 12 مینی و مکس - Apple NIC

توجه به موضوع مهم است که در کنار سایز فیزیکی، باید به چگونگی ظاهر شدن همه چیز روی صفحه نمایش توجه شود. به دلیل تفاوت سایز، وب سایت‌ها اطلاعات متفاوتی ممکن است ارائه دهند.

گزارش شده که اپل مدل آیفون ۱۲ با سایز ۶٫۱ اینچ و قیمت ۷۹۹ دلار محبوب‌ترین و معروف‌ترین محصول جدید باشد و آیفون ۱۲ مینی در رده دوم قرار داشته باشد. گفتنی است که کاربران بسیاری از برگشتن یک آیفون با سایز کوچک یامینی خوشحال هستند. آیفون ۱۲ مینی همان ویژگی‌های آیفون ۱۲ را ارائه می‌دهد ولی آیفون‌های پرو و پرومکس ویژگی‌های بهبود یافته‌ای را به ارمغان می‌آورد.

کسانی که می‌خواهند ببینند بزرگی آیفون مینی در دست چگونه به نظر می‌رسد، نمودار زیر برای اندازه فعلی آن استفاده می‌شود.

فروشنده
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
کرمان.شهرک باهنر.بحرالعلوم20.مجتمع تجاری نوژان.واحد 8
03459299
Info@KermanMobile.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X